Soner Çam tarafından işletilen firmamız taksi iş sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız Muğla Menteşe ilçesinde Kötekli Mahallesi Kampüs Taksi olarak taksiye ihtiyacı olan her kişiye hizmet vermektedir.

 

İster tek sefer olsun, ister düzenli olarak belli gün ve saatlerde anlaşarak olsun, isterseniz şehirlerarası olsun, kendiniz için arayabileceğiniz veya hiç düşünmeden bir başkasına önerebileceğiniz bir taksi hizmetimiz vardır.

 

İnsanların iş, okul, eğlence, tatil, yolculuk, hastane gibi gün içerisinde gitmesi gereken bir çok yer bulunmaktadır. Toplu taşımayı tercih etmeyen ve özel aracı olmayan insanlar için taksi ideal bir ulaşım aracıdır. Taksinin günümüzde her yerde bulunabilir olması her taksinin kullanılabileceği anlamına gelmez. Hem kullanılan aracın sürekli taksi kullanan insanlara hitap edebilecek belli donanımlarda olması gerekir.  Ayrıca yolların iyi bilinmesi, mekanların tanınıyor olması, alınacak ücretinde uygun olarak alınması gerekir. 

 

Muğla Menteşe taksi hizmetini veren firmalar arasında güven, ücret, iletişim yönleriyle ilk sıralarda yer alan Menteşe Üniversite Taksi ismimizle gurur duyarak sizi bizimle yollara çıkmaya bekliyoruz.